top of page
Na główną.jpg

SHIBA ADIVOJ  
HODOWLA PSÓW RASOWYCH FCI

NASZA HISTORIA

Nasza działalność jako Hodowla Adivoj zaczęła się 20 lat temu od rodzinnej pasji i wkrótce przekształciła się w odnoszącą sukcesy hodowlę psów rasowych.

Przygodę z pieskami zaczęliśmy od rasy West Highland White Terier i przez 10 lat doczekaliśmy się 29 wspaniałych miotów i setki zadowolonych Klientów! 

Następnie zafascynowały nas Szpice japońskie, pierwszy psem z kraju kwitnącej wiśni był Bushi Go Sensakura - Akita Japońska. Kolejno zdecydowaliśmy się na Himawari z Zakątki Izi, naszą pierwszą Shibę.

 Wychowujemy nasze zwierzęta tak, aby miały przyjazne usposobienie i były oddanymi członkami rodziny.

Od roku 2008 działamy w Łodzi, gdzie mieszkamy razem z naszymi pupilami. Prowadzimy hodowlę odpowiedzialnie i zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi. Jesteśmy idealnym miejscem do znalezienia przyjaciela na lata.

5M1A8613b.jpg

FILOZOFIA I MISJA

Hodowla Adivoj troszczy się o swoje zwierzęta jeszcze długo po przekazaniu ich nowym właścicielom. W związku z tym, naszą najważniejszą zasadą jest sprzedaż zwierząt wyłącznie klientom indywidualnym; nigdy nie współpracujemy ze sklepami zoologicznym ani z handlarzami zwierząt.

Już od pierwszych swoich dni szczeniaczki w naszym domu przechodzą proces socjalizacji z ludźmi oraz otaczających ich światem, tak aby mogły odważnie wkroczyć w Państwa życie i stać się pełnowartościowym członkiem rodziny oraz przyjacielem na lata.

 

Aby upewnić się, że nasze zwierzęta trafiają do domu, w którym mogą liczyć na miłość przez całe życie, przeprowadzamy rozmowy ze wszystkimi potencjalnymi właścicielami.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o procesie zakupu szczeniaczka lub wpisać się na listę osób oczekujących.

IMG_6647.jpg
bottom of page