top of page
Na główną.jpg

SHIBA ADIVOJ  
HODOWLA PSÓW RASOWYCH FCI

Hodowle Państwa Małeckich polecam z całego serduszka! Szczeniaczki są wychowywane w domowych warunkach, od samego początku uczone są otaczającego ich świata oraz czystości. Wraz z zakupem swojego pupila otrzymałam całą wyprawkę dla szczeniaczka na pierwsze tygodnie w nowym domu. 10 na 10! 

T. Łęgocka (Andrespol, Polska)

Zdecydowanie hodowla Adivoj jest godna polecenia! Bardzo doceniam fakt, że po zakupie szczeniaka hodowca nie unika kontaktu. Zawsze można zadzwonić, poradzić się w sprawach związanych z wychowaniem szczeniaka, czy w kwestiach żywieniowych itd. Nasza suczka Dalia jest radosna, towarzyszka i bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Z pewnością kiedyś do Państwa wrócimy :)

P. Graff (Berlin, Niemcy)

Osobiście najbardziej mnie pozytywnie zaskoczyło to, że kiedy zadzwoniłem w sprawie pieska, to Pan Adam bardzo dokładnie opowiedział mi o wszystkich zaletach, jak i wadach rasy, nie próbował mi na siłę "wcisnąć" szczeniaka. Zadał mi też wiele pytań, aby zweryfikować, czy nie biorę pieska na handel. Od razu wiedziałem, że wybrałem dobry numer telefonu. Polecam!

Ł. Rojewski (Łódź, Polska)

RAF_5347_edited_edited_edited.jpg

DODAJ OPINIĘ

Twoje wrażenia?

Czy jesteśmy godni polecenia?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page